Kontakt telefoniczny Service

Nasz cel

Nasz cel

Przedstawione na tej stronie metody lecznicze są przykładem holistyczngo podejścia do pacjenta.

Leczenie człowieka jako całości, podlegającej swoistym prawidłowościom stoi w stuprocentowej zgodności z najnowszymi badaniami z dziedziny psychoneuroimmunologii. Integracyjne podejście do leczenia chorób onkologicznych i szeroki zakres stosowanych metod terapeutycznych może owocować pozytywnymi wynikami w leczeniu i zadowoleniem pacjentów.

Indywidualny program terapii, wsparcie psychologiczne dla pacjenta i jego najbliższych, tradycyjne środki lecznicze połączone z najnowszymi technologiami, to to co stanowi o efektywności leczenia.

Terapia całościowa powinna mieć na uwadze odżywianie, psychikę, uzupełnianie braków w obszarze makro i mikroelementów, wykrywanie i usuwanie blokad metabolicznych, zapobieganie hipoksji, modulację systemu immunologicznego, nietoksyczne metody prowadzące do zmniejszenia lub usunięcia zmian nowotworowych.Leczenie symptomów to nie wszystko!

Regulacja supersystemów – nerwowego, hormonalnego i immunologicznego ma na celu doprowadzenie do równowagi procesów metabolicznych i wzmocnienie własnych sił regeneracyjnych organizmu pacjenta.

Przyszłość efektywnego leczenia leży w połączeniu nurtu holistycznej medycyny naturalnej z medycyną akademicką.