Kontakt telefoniczny Service

Wlewy

Wlewy

Witamina C

Dożylne podawanie dużych dawek witaminy C razem z lekami przeciwnowotworowymi może nie tylko w znaczący sposób przyśpieszyć zabijanie komórek nowotworowych, lecz także przyczynić się do złagodzenia toksycznych efektów ubocznych chemio- i radioterapii. Naukowcy podkreślają jednak, że taki efekt można osiągnąć tylko wtedy gdy podaje się witaminę C dożylnie. Tylko wtedy działała ona skutecznie i dociera do miejsc, w których jest najpotrzebniejsza.

Doustne podawanie witaminy C nie daje podobnych efektów w terapii.

Witamina C może też przyczynić się do spowolnienia procesu tworzenia przerzutów. Niezwykle istotną ze względu na ochronę przeciwnowotworową, właściwością witaminy C jest wzmacnianie funkcjonowania układu odpornościowego.

Kwas askorbinowy zwiększa bowiem aktywność komórek NK (natural killer) oraz limfocytów T i B, które są zaangażowane nie tylko w zwalczanie patogenów, ale również w proces eliminacji komórek nowotworowych.

Witamię C w formie dożylnej podaje się jako ascorbinian sodu.

Inne stosowane w terapii onkologicznej wlewy to:

Selen

Curcumina

Artesunat

Amigdalina

Glutathion

Resveratrol

6 Shageol

Q10

Aminokwasy

Witamina C

Ekstrakt z zielonej herbaty

Resweratrol

Aminokwasy

Wszystkie te wlewy podawane są w naszym gabinecie w Hanowerze.

https://www.hyperthermie-zentrum-hannover.de/infusionen

Badania mówią, że nawet co drugi pacjent chorujący na nowotwór decyduje się na skorzystanie z niekonwencjonalne metody leczenia raka. Przyczyn tej decyzji może być wiele, a zaliczają się do nich strach przed skutkami ubocznymi terapii, obawa przed śmiercią, a także ograniczone środki medycyny konwencjonalnej. Czy niekonwencjonalne metody w terapii raka są skuteczne? Czym są niekonwencjonalne metody leczenia raka? Termin ten obejmuje przede wszystkim medycynę naturalną, czyli techniki, które są w niewielkim stopniu uwzględniane przez medycynę konwencjonalną. Pojęcie niekonwencjonalnych metod obejmuje zatem szerokie spektrum terapii poczynając od homeopatii, wysokich dawkach witamin, a kończąc na modyfikacjach diety.